Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

biuro@park.zawiercie.eu

+48 32 494 13 33

Zawierciański Park

Przemysłowo-Technologiczny

Aktualności

Wizyta studyjna w ramach realizacji umowy bilateralnej

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Wizyta studyjna w ramach realizacji umowy bilateralnej

Agencja Rozwoju Zawiercia w związku z realizacją umowy bilateralnej z Partnerem norweskim w ramach realizacji projektu pt. „Plan Rozwoju Lokalnego Zawiercia na lata 2021-2030” finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 organizuje wizytę studyjną delegacji polskiej w Norwegii.

 Wizyta planowana jest w dniach 27.02 – 03.03.2023 r.

 Celem wizyty jest m.in.: wymiana dobrych praktyk, informacji i doświadczeń w obszarze organizacji współpracy pomiędzy instytucjami, szkołami oraz pracodawcami, przede wszystkim w zakresie dualnego szkolnictwa zawodowego, a także tworzenia indywidualnych ścieżek rozwoju kariery dla młodzieży na przykładzie Partnera.

Warto dodać, że Partner projektu posiada najlepszy program w Europie w obszarze zakładania nowych firm i przedsiębiorstw. Wizyta studyjna ma na celu ustalenie rodzaju wsparcia dotyczącego opracowania programu pilotażowego przez stronę polską skierowanego do lokalnej młodzieży. Umowa bilateralna zakłada również szkolenia oraz treningi zarówno dla strony norweskiej, jak i polskiej, których celem jest podniesienie kompetencji we wskazanym zakresie na poziomie lokalnym.

Norwegia według międzynarodowych badań i rankingów znajduje się w czołówce państw o najwyższym poziomie jakości życia, dlatego w tej współpracy widzimy szansę do czerpania dobrych rozwiązań dla naszego miasta w celu poprawy jakości życia oraz wzmocnienia rynku pracy.

 

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu pt. @Plan Rozwoju Lokalnego Zawiercia na lata 2021-2030 finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.

 

Więcej informacji: https://bit.ly/3k8xRKp

21

LUT

2023

372

razy

czytano

43/333

Agencja Rozwoju Zawiercia

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.