Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

biuro@park.zawiercie.eu

+48 32 494 13 33

Zawierciański Park

Przemysłowo-Technologiczny

Aktualności

Konkurs o dotacje dla przedsiębiorstw na wdrożenie wyników prac B+R nadal trwa

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Konkurs o dotacje dla przedsiębiorstw na wdrożenie wyników prac B+R nadal trwa

Do 5 grudnia br, przedsiębiorcy mogą składać wnioski o dofinansowanie swoich projektów na wdrożenie efektów wyników prac badawczo-rozwojowych w ramach Programu Inteligentny Rozwój 2014-2020 w zakresie działania 3.2. Wdrożenie wyników prac B+R, poddziałanie 3.2.1. Badania na rynek.

W porównaniu z ubiegłoroczną edycją wprowadzone zostały znaczne ułatwienia dla beneficjentów, dzięki czemu środki na rozwój działalności będą dostępne dla większego grona przedsiębiorców. W ramach tegorocznego konkursu obniżony został budżet projektu dla średnich przedsiębiorców do 5 mln zł i rozszerzony został zasięg konkursu na projekty inwestycyjne realizowane na terenie gmin sąsiadujących z miastami średnimi. W tegorocznym naborze konkursowym dopuszczono również wdrożenie nowych produktów w oparciu o wyniki zakupionych prac badawczo – rozwojowych, podczas gdy w poprzedniej edycji konkursu beneficjenci mogli zgłaszać jedynie projekty powstałe w oparciu o prace prowadzone samodzielnie lub zlecone przez wnioskodawcę. Przewidziane wsparcie dla jednego projektu zgłoszonego do konkursu przez beneficjenta może wynieść nawet 20 mln zł.

Więcej informacji dotyczących konkursu można znaleźć w zakładce „Nabory dedykowane dla miast średnich w 2018 roku” na stronie internetowej pod adresem http://www.miir.gov.pl/rozwoj-miast.

21

CZE

2018

248

razy

czytano

147/328

park.zawiercie.eu

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.