Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

biuro@park.zawiercie.eu

+48 32 494 13 33

Zawierciański Park

Przemysłowo-Technologiczny

OZE

OZE - I Etap

OBOWIĄZKOWE UBEZPIECZENIE INSTALACJI „OZE”

OBOWIĄZKOWE UBEZPIECZENIE INSTALACJI „OZE”

 

 

Szanowni Państwo,

Z uwagi na częste pytania Uczestników projektu pn.: „Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w podregionie sosnowieckim – Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie” w zakresie konieczności objęcia ubezpieczeniem instalacji OZE realizowanych w ramach przedmiotowego projektu, uprzejmie informujemy, iż ubezpieczenie leży po stronie właściciela instalacji, tj. Gminy Zawiercie.

Zwracamy uwagę, że zgodnie z zapisami  Umowy organizacyjno-finansowej zawartymi

w §3,  pkt 2: 

„Ubezpieczenia instalacji OZE, o którym mowa w ust. 1 pkt 7) dokona Gmina poprzez wybór Ubezpieczyciela dla wszystkich właścicieli nieruchomości w zakresie zamontowanych instalacji OZE. Koszt ubezpieczenia będzie stanowił koszt niekwalifikowany projektu i pokryty zostanie przez Mieszkańca na zasadzie zwrotu przypadającej na Mieszkańca części składki ubezpieczeniowej.”

W związku z powyższym informujemy, iż został wyłoniony w ramach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Ubezpieczyciel instalacji fotowoltaiki, solarów i pomp ciepła.

Obecnie po ukończeniu montaży przez Wykonawcę instalacji fotowoltaicznej,  Mieszkańcom Gminy Zawiercie  wystawione zostaną Faktury w zakresie ubezpieczenia przedmiotowych instalacji i przesłane celem zapłaty składki ubezpieczenia.

Po zakończeniu realizacji kolejnych umów z Wykonawcami poszczególnych rodzajów instalacji OZE (pompy ciepła, kolektory słoneczne), Faktury w zakresie ubezpieczenia będą do Państwa wysyłane sukcesywnie.

07

KWI

2022

255

razy

czytano

Agencja Rozwoju Zawiercia

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.