Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

biuro@park.zawiercie.eu

+48 32 494 13 33

Zawierciański Park

Przemysłowo-Technologiczny

OZE

OZE - I Etap

OZE - informacja

 

 

 

Informujemy, że zakończyliśmy etap wysyłania aneksów do umów organizacyjno – finansowych mieszkańcom, którzy posiadają w umowie instalacje solarne i fotowoltaiczne.
Jeśli mieszkańcy w swoich instalacjach mają tylko pompę ciepła lub pompę ciepła wraz z fotowoltaiką lub solarami aneksy zostaną wysłane po zakończeniu procedury odwoławczej w przetargu pn. „Dostawa i montaż wraz z zaprojektowaniem i uruchomieniem 692 instalacji z pompą ciepła powietrzną w ramach programu Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w podregionie sosnowieckim – Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie”, złożonego w dniu 7 kwietnia 2021 r. do Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.
Jednak brak zawarcia aneksu nie oznacza braku realizacji i postępu w wykonaniu instalacji fotowoltaicznej lub solarnej, jeśli taka instalacja została przewidziana w umowie z mieszkańcem. Instalacje te wykonywane będą niezależnie od instalacji pomp ciepła.
Wyłonieni wykonawcy tj. firmy HYMON dla instalacji fotowoltaicznych i SOLARTIME dla instalacji solarnych dokonują aktualnie projektów wykonawczych w miejscach instalacji. Terminy tych projektów ustalane są przez te firmy bezpośrednio z mieszkańcami.

22

KWI

2021

417

razy

czytano

Agencja Rozwoju Zawiercia

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.