Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

biuro@park.zawiercie.eu

+48 32 494 13 33

Zawierciański Park

Przemysłowo-Technologiczny

OZE

OZE - II Etap

KOMUNIKAT O KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH

KOMUNIKAT O KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH

 

 

 

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Zawiercie

Gmina Zawiercie – Lider projektu pn. „Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w podregionie sosnowieckim – Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie – etap II” podała do publicznej wiadomości informację o rozpoczęciu konsultacji społecznych dotyczących projektu uchwały w sprawie przyjęcia regulaminu naboru i warunków udziału w przedmiotowym projekcie. Konsultacje przeprowadza się w celu poznania opinii na temat ww. projektu uchwały. W związku z powyższym zapraszamy wszystkich Mieszkańców Gminy Zawiercie  do udziału w konsultacjach społecznych tego dokumentu.

Projekt uchwały dotyczącej Regulaminu naboru oraz warunków udziału w projekcie dostępny jest na stronie BIP Urzędu Miasta Zawiercie.

Uwagi dotyczące projektu dokumentu  można wnosić w formie pisemnej na formularzu konsultacyjnym dostępnym w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego  w Zawierciu oraz w formie elektronicznej (za pomocą aplikacji mobilnej do konsultacji społecznych Gminy Zawiercie).

 

Konsultacje prowadzone są w dniach od 13 do 20 czerwca 2023 r.

Link do informacji o konsultacjach:

https://zawiercie.bip.net.pl/kategorie/221-2023/artykuly/828-zarzadzenie-nr-20492023-w-sprawie-przeprowadzenia-konsultacji-spolecznych-dotyczacych-projektu-uchwaly-w-sprawie-przyjecia-regulaminu-naboru-i-warunkow-udzialu-w-projekcie-budowa-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii-w-podregionie-sosnowieckim-irzadze-lazy-poreba-sosnowiec-szczekociny-zawiercie-etap-ii?lang=PL

13

CZE

2023

359

razy

czytano

Agencja Rozwoju Zawiercia

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.