Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Fundusze Europejskie.

biuro@park.zawiercie.eu

+48 32 494 13 33

Zawierciański Park

Przemysłowo-Technologiczny

Aktualności

Multimedialne warsztaty architektoniczno-urbanistyczno-ekonomiczne typu charrette z wykorzystaniem technologii 3D dla firm zajmujących się małą architekturą

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Multimedialne warsztaty architektoniczno-urbanistyczno-ekonomiczne typu charrette z wykorzystaniem technologii 3D dla firm zajmujących się małą architekturą

W dniu 19 lipca 2016 r. w laboratorium ZPPT odbyło się spotkanie pt. „Multimedialne warsztaty architektoniczno-urbanistyczno-ekonomiczne typu charrette z wykorzystaniem technologii 3D dla firm zajmujących się małą architekturą”. Prowadząca dr inż. arch. Elżbieta Błeszyńska zaprezentowała zagadnienia dotyczące miejskich struktur urbanistycznych, ze szczególnym uwzględnieniem tożsamości miejsca. Analiza procesów rewitalizacyjnych na przykładowych projektach miasta Zawiercie i Łaz, przy wykorzystaniu prezentacji 3D stanowiła podstawę do dyskusji i poszukiwania dobrych rozwiązań przez uczestników warsztatów – doświadczonych we wdrażaniu przedsięwzięć rewitalizacyjnych i inwestycyjnych. Dopełnieniem tego było także zaprezentowanie aspektu idei „charrette”, która podkreśla partycypację interesariuszy przez dr Agnieszkę Kwiatek, adiunkt z Politechniki Częstochowskiej z Instytutu Socjologii i Psychologii Zarządzania.

Uczestnikami szkolenia były osoby z różnych środowisk (administracji publicznej, przedsiębiorcy), które także miały okazję poznać możliwości wyposażenia laboratoryjnego Zawierciańskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego.

Było to kolejne spotkanie, przedstawiające potencjał wyposażenia laboratoryjnego ZPPT mające na celu zaprezentowanie jego możliwości w projektach badawczo-rozwojowych.

20

LIP

2016

260

razy

czytano

291/352

Agencja Rozwoju Zawiercia

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.