Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Fundusze Europejskie.

biuro@park.zawiercie.eu

+48 32 494 13 33

Zawierciański Park

Przemysłowo-Technologiczny

Aktualności

Plan Rozwoju Lokalnego na lata 2021-2030 w Zawierciu, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021" oraz z budżetu państwa

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Plan Rozwoju Lokalnego na lata 2021-2030 w Zawierciu, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021" oraz z budżetu państwa

Agencja Rozwoju Zawiercia w Zawierciu  realizuje zadania w ramach projektu „Plan Rozwoju Lokalnego na lata 2021-2030 w Zawierciu, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021" oraz z budżetu państwa realizowanego w ramach Programu „Rozwój Lokalny”.
 

W okresie od I 2023 do XII 2023r Agencja Rozwoju Zawiercia zrealizuje szereg konferencji tematycznych związanych z lokalnym, i nie tylko, rynkiem pracy oraz szkolnictwem zawodowym.

Kolejnym ważnym przedsięwzięciem w ramach realizacji projektu jest szkolenie z zakresu organizacji szkolnictwa zawodowego dualnego.

W ramach funkcjonowania Lokalnego Centrum Kariery dla Uczniów i Absolwentów z terenu naszego miasta zorganizowane zostanie profesjonalne doradztwo zawodowe z którego skorzystać będzie mogło 400 uczniów z zawierciańskich szkół. Planowana jest również inicjatywa promująca wśród zawierciańskiej młodzieży udział w edukacji zawodowej, praktykach oraz stażach zawodowych w lokalnych przedsiębiorstwach.

Powyższe działania mają na celu min. poszerzenie wiedzy młodych ludzi wkraczających na lokalny rynek pracy w temacie możliwości zatrudnienia na terenie Zawiercia oraz wsparcie uczniów i absolwentów w wyborze ich indywidualnej ścieżki kariery zawodowej.

Więcej informacji o realizacji Planu Rozwoju Lokalnego w Zawierciu: https://bit.ly/3VFIHEw

12

STY

2023

393

razy

czytano

61/346

Agencja Rozwoju Zawiercia

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.