Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Fundusze Europejskie.

biuro@park.zawiercie.eu

+48 32 494 13 33

Zawierciański Park

Przemysłowo-Technologiczny

Aktualności

Targi Lokali Użytkowych na ul. Marszałkowskiej w Zawierciu

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Targi Lokali Użytkowych na ul. Marszałkowskiej w Zawierciu

W sobotę 17 października, zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie w Zawierciu. To spotkanie dla wszystkich ludzi biznesu, przedsiębiorców i działaczy organizacji pozarządowych z terenu Zawiercia, powiatu i całego województwa.

Targi Lokali Użytkowych na ul. Marszałkowskiej w Zawierciu

Targi Lokali będą świetną okazją do zaprezentowania perspektyw rozwoju tego obszaru – kiedyś zaniedbanego, zapomnianego, a dzisiaj coraz prężniej rozwijającego się w procesie rewitalizacji. Rewitalizacja dawnych społecznych i handlowych ulic to obecnie coraz mocniejszy trend w inwestycjach. Rynek nieruchomości dynamicznie się zmienia, a takie miejsca jak Marszałkowska – w wielu miastach odzyskują dawny blask. Taki pomysł mamy też tutaj. Chcemy o nim więcej opowiedzieć.

17 października od godz. 10:00 czekamy na Was na ul. Marszałkowskiej 29 na Osiedlu Stary Rynek w Zawierciu. Do Waszej dyspozycji będą prawie wszystkie dostępne wolne lokale na ul. Marszałkowskiej. To okazja, aby realnie ocenić stan ich techniczny, porozmawiać, zaczerpnąć informacji i wymienić się doświadczeniami. Korzyści z wynajęcia tu lokalu to przede wszystkim przystępna cena, ulgi dla organizacji i dla rozpoczynających działalność. Podczas spotkania, chcemy obalić mity i stereotypy na temat Marszałkowskiej.

Organizatorami wydarzenia są Referat Rewitalizacji UM Zawiercie oraz Agencja Rozwoju Zawiercia. Przez cały czas trwania Targów, będą do Państwa dyspozycji. Chcemy podzielić się z Wami naszą historią, planami i realnymi działaniami, które już tu realizujemy.

W związku z nowymi przepisami, targi będą organizowane w ścisłym reżimie sanitarnym. Prosimy o noszenie maseczek i pamiętaniu o dezynfekcji. Większa część wydarzenia odbędzie się na świeżym powietrzu.

Akcjami towarzyszącymi będą: Zawierciańska Wymiana Książek, projekt „Zawierciańska Jesień Literacka”, a także mini koncert plenerowy z okazji otwarcia Bram Artystycznych – nowych murali pod adresami Marszałkowska 8-10 i 22. O muzyczną oprawę zadba Bartłomiej Mechanik Chyla, w swoim solowym koncercie w bramie 8-10.

Zapraszamy na nasze strony na FB: Referat Rewitalizacji Zawiercie, Marszałkowska, Agencja Rozwoju Zawiercia, Jura24

13

PAŹ

2020

363

razy

czytano

121/346

park.zawiercie.eu

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.