Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

biuro@park.zawiercie.eu

+48 32 494 13 33

Zawierciański Park

Przemysłowo-Technologiczny

Aktualności

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Zawierciu

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Zawierciu

Przez kilka dni w naszym mieście odbywały się ciekawe spotkania, warsztaty i konsultacje przeznaczone dla przedsiębiorców i wszystkich osób zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej. Na zaproszenie Agencji Rozwoju Zawiercia przybyli przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego, którzy przeprowadzili szkolenie dotyczące e-składek i jednolitego pliku kontrolnego, czyli nowych rozwiązań do których wkrótce będą musieli stosować przedsiębiorcy.

Sporym zainteresowaniem podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości cieszyły się również warsztaty i konsultacje prowadzone przez eksperta Google, dotyczące skutecznego docierania firm do klienta za pomocą Internetu, i zagadnień z zakresu szeroko rozumianej analizy wizerunku firm.

W trakcie Tygodnia Przedsiębiorczości odbyły się również targi pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Prazy oraz spotkania biznesowe przedsiębiorców.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości był doskonałą okazją do podkreślenia roli innowatorów i przedsiębiorców, którzy tworząc firmy przyczyniają się do wzrostu gospodarczego i poprawy jakości życia mieszkańców naszego miasta. Imprezy organizowane w listopadzie były dobrą okazją, by wymienić się doświadczeniami i uruchomić potencjał kolejnych pokoleń przedsiębiorców.

20

LIS

2017

252

razy

czytano

187/343

park.zawiercie.eu

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.