Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Fundusze Europejskie.

biuro@park.zawiercie.eu

+48 32 494 13 33

Zawierciański Park

Przemysłowo-Technologiczny

Aktualności

Kolejna konferencja dla przedsiębiorców już za nami

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Kolejna konferencja dla przedsiębiorców już za nami

Po raz drugi Agencja Rozwoju Zawiercia zorganizowała konferencję pt „Innowacyjność produktów, usług poprzez współpracę z sektorem naukowym i badawczym”.

W trakcie konferencji przedsiębiorcy z zaciekawieniem wysłuchali prelegentów ze Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości do którego firmy aplikują o bezzwrotne dotacje. Rady ekspertów pozwolą przedsiębiorcom na profesjonalne opracowanie wniosków o dotacje zwiększając tym samym szansę na ich otrzymanie. W dalszej części spotkania prelegenci z Funduszu Górnośląskiego omówili szczegółowo wsparcie firm na finansowanie ich projektów inwestycyjnych, oraz możliwości  dofinansowania usług szkoleniowych i doradczych dla firm.

Największe zainteresowanie uczestników konferencji wzbudziło wystąpienie naukowców z Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej z Gliwic, którzy przedstawili swoją ofertę współpracy z przedsiębiorstwami pozwalającej firmom uzyskać nową innowacyjną  jakość swoich produktów, świadczonych usług i procesów produkcyjnych. W trakcie konferencji naukowcy przekonywali przedsiębiorców do działań zmierzających do wprowadzania innowacji, które zwiększają szanse na większą sprzedaż i większy zysk dla firm, o czym przekonało się już wielu przedsiębiorców z naszego miasta, którym niedawno udało się skorzystać ze wsparcia Unii Europejskiej na realizację projektów innowacyjnych.

19

MAJ

2017

305

razy

czytano

232/352

park.zawiercie.eu

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.