Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Fundusze Europejskie.

biuro@park.zawiercie.eu

+48 32 494 13 33

Zawierciański Park

Przemysłowo-Technologiczny

Aktualności

Dotacje na doradztwo, szkolenia dla pracowników i kadry zarządzającej mikro, małych i średnich przedsiębiorstw wkrótce ruszą !

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dotacje na doradztwo, szkolenia dla pracowników i kadry zarządzającej mikro, małych i średnich przedsiębiorstw wkrótce ruszą !

Fundusz Górnośląski w Katowicach  rozpocznie niebawem nabór do projektu „Wsparcie rozwojowe MŚP w województwie śląskim”, w ramach RPO WSL na lata 2014-2020”. Projekt adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców z województwa śląskiego, którzy chcą uzyskać dofinansowanie usług rozwojowych w postaci szkoleń i doradztwa. Z usług może korzystać kadra zarządzająca i pracownicy przedsiębiorstw zatrudnieni na umowę o pracę, zlecenia, o dzieło i inne.

Dofinansowanie doradztwa i szkoleń wynosi maksymalnie do 80% i nie więcej niż 100 000 zł. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w Funduszu Górnośląskim, który jest operatorem podmiotowego systemu finansowania, pod numerem infolinii 32 72 85 700, lub kontaktując się za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej pod adresem www.oddzial.fgsa.pl

Jak zapewnia Fundusz Górnośląski wszelkie wyjaśnienia oraz pomoc przy przygotowaniu niezbędnych dokumentów udzielą przedstawiciele tejże instytucji. Nawiązana współpraca Agencji Rozwoju Zawiercia z Funduszem Górnośląskim w Katowicach będzie wspierać przedsiębiorstwa z rejonu Zawiercia w zakresie wsparcia dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Stąd też przedsiębiorcy będą mogli liczyć na pomoc oferowaną również przez Fundusz Górnośląski, o czym Agencja Rozwoju Zawiercia będzie systematycznie informować w szczególności na swojej stronie internetowej pod adresem www.park.zawiercie.eu oraz w mediach społecznościowych, które warto na bieżąco monitorować.

28

KWI

2017

319

razy

czytano

238/355

park.zawiercie.eu

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.