Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Fundusze Europejskie.

biuro@park.zawiercie.eu

+48 32 494 13 33

Zawierciański Park

Przemysłowo-Technologiczny

Aktualności

Jakie korzyści zawierciańskim przedsiębiorcom daje konferencja „Innowacyjność produktów, usług poprzez współpracę z sektorem naukowym i badawczym” ?

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Jakie korzyści zawierciańskim przedsiębiorcom daje konferencja „Innowacyjność produktów, usług poprzez współpracę z sektorem naukowym i badawczym” ?

Każdy przedsiębiorca doskonale wie, jak ważna jest dziś innowacja oraz konkurencyjność produktów i usług na coraz trudniejszych rynkach krajowych i zagranicznych, i jak ważny jest eksport i ekspansja międzynarodowa dla każdej firmy. Szansą na zwiększenie konkurencyjności firmy i większą sprzedaż jest innowacyjność, która z jednej strony pozwala firmie i jej klientom na oszczędności, a z drugiej strony prowadzi do realizacji nowych inwestycji technologicznych w każdej firmie. W dzisiejszych czasach jest to konieczność, by nie zostać w tyle za konkurencją, bo w biznesowej grze liczą się tylko najlepsi, co wie każdy doświadczony przedsiębiorca, a widać to doskonale nawet na targach przemysłu, które odbywają się teraz w niemieckim Hanoverze.

Stąd też Agencja Rozwoju Zawiercia zorganizowała 25 kwietnia br, konferencję pt „Innowacyjność produktów, usług poprzez współpracę z sektorem naukowym i badawczym”. W trakcie konferencji przedsiębiorcy z zaciekawieniem wysłuchali prelegentów ze Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości do którego firmy aplikują o bezzwrotne dotacje. Rady ekspertów pozwalają przedsiębiorcom na profesjonalne opracowanie wniosków o dotacje zwiększając tym samym szansę na ich otrzymanie. W kolejnej części spotkania prelegenci z Funduszu Górnośląskiego omówili szczegółowo wsparcie firm na finansowanie ich projektów inwestycyjnych, oraz możliwości  dofinansowania usług szkoleniowych i doradczych dla firm.

Prelegentami w konferencji byli również naukowcy z Wydziału Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów Politechniki Częstochowskiej, którzy przedstawili swoją ofertę współpracy z przedsiębiorstwami pozwalającej firmom uzyskać nową innowacyjną  jakość swoich produktów i procesów produkcyjnych.

Każdy przedsiębiorca, który uczestniczył w tej konferencji oszczędził cenny czas i pieniądze, ponieważ nie musiał korzystać odrębnie z wizyt w instytucjach, które reprezentowali prelegenci w Agencji Rozwoju Zawiercia, a zdobyta wiedza może przynieść im tylko zysk. Warto już dziś zapisać się na kolejną konferencję z udziałem naukowców tym razem z Politechniki Śląskiej, którzy będą uczestniczyć w konferencji już w maju tego roku w siedzibie Agencji Rozwoju Zawiercia przy ulicy Technologicznej 15. Ze względu na spore zainteresowanie i ograniczoną liczbę miejsc do udziału w majowej konferencji warto już dziś zgłosić swój udział bo tego rodzaju konferencja to dobrze zainwestowany czas.

Kolejna konferencja odbędzie się 17 maja 2017r., w siedzibie Agencji Rozwoju Zawiercia, na której tym razem będziemy gościć Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej.

 

26

KWI

2017

263

razy

czytano

239/355

park.zawiercie.eu

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.