OZE - informacja

Strona główna » Aktualności » OZE - informacja

wielkość tekstu: A | A | A

Informujemy, że zakończyliśmy etap wysyłania aneksów do umów organizacyjno – finansowych mieszkańcom, którzy posiadają w umowie instalacje solarne i fotowoltaiczne.
Jeśli mieszkańcy w swoich instalacjach mają tylko pompę ciepła lub pompę ciepła wraz z fotowoltaiką lub solarami aneksy zostaną wysłane po zakończeniu procedury odwoławczej w przetargu pn. „Dostawa i montaż wraz z zaprojektowaniem i uruchomieniem 692 instalacji z pompą ciepła powietrzną w ramach programu Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w podregionie sosnowieckim – Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie”, złożonego w dniu 7 kwietnia 2021 r. do Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.
Jednak brak zawarcia aneksu nie oznacza braku realizacji i postępu w wykonaniu instalacji fotowoltaicznej lub solarnej, jeśli taka instalacja została przewidziana w umowie z mieszkańcem. Instalacje te wykonywane będą niezależnie od instalacji pomp ciepła.
Wyłonieni wykonawcy tj. firmy HYMON dla instalacji fotowoltaicznych i SOLARTIME dla instalacji solarnych dokonują aktualnie projektów wykonawczych w miejscach instalacji. Terminy tych projektów ustalane są przez te firmy bezpośrednio z mieszkańcami.

czytano: 149 razy

autor: park.zawiercie.eu

data dodania: 2021-04-22 12:47:09

Zainwestowali w strefie
  • Dynamiczny rozwój firmy Inter Cars S.A., której jesteśmy od wielu lat partnerem skłonił nas do zmiany dotychczasowej siedziby. Wybór nowej lokalizacji nie był przypadkowy. Szukaliśmy terenu dobrze skomunikowanego w atrakcyjnej cenie. Oferta Strefy Aktywności Gospodarczej oraz sprzyjający ...dalej 
  • Welmer jest firmą dostarczającą szereg rozwiązań dla przemysłu, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Misją firmy jest efektywna pomoc i wsparcie w realizowaniu projektu oraz serwisu. W codziennej pracy dbamy o dostarczenie naszym klientom usług, których efektem jest zwiększona ...dalej 

Zawierciański Park Przemysłowo - Technologiczny
ul. Technologiczna 15, 42-400 Zawiercie

tel.: +48 32 494 13 34
e-mail: biuro@park.zawiercie.eu

Deklaracja dostępności
Strona Zawierciańskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego - tereny inwestycyjne, dotacje unijne, innowacje, doradztwo, konsultacje.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna