ANEKSY DO UMOWY W PROJKCIE OZE

Strona główna » Aktualności » ANEKSY DO UMOWY W PROJKCIE OZE

wielkość tekstu: A | A | A

Od 19 lutego 2021 r. pracownicy Urzędu Miejskiego dostarczają Państwu aneks do umowy organizacyjno-finansowej. 
W przesłanym aneksie regulujemy ceny instalacji z przeprowadzonego postepowania przetargowego.

Uprzejmie prosimy, aby 2 egzemplarze podpisanych aneksów do umów zostały zapakowane w kopertę i dostarczone do ARZ w terminie 4 dni od otrzymania korespondencji. 

Kopertę z podpisanym aneksem do umowy organizacyjno-finansowej należy wrzucić do urny mieszczącej się w siedzibie Agencji Rozwoju Zawiercia.

Prosimy, aby aneksy zostały podpisane przez wszystkich współwłaścicieli nieruchomości, bądź zgodnie z pełnomocnictwem, które Państwo przedstawiali przy podpisywaniu umów organizacyjno – finansowych.

Jednocześnie informujemy, że realizacja poszczególnych instalacji rozpocznie się w miesiącu marcu. Na początku będą wykonywane przez Wykonawców projekty instalacji. 

O każdej z ww. prac zostaniecie Państwo poinformowani indywidualnie przez Wykonawcę.

czytano: 152 razy

autor: park.zawiercie.eu

data dodania: 2021-02-20 10:38:29

Zainwestowali w strefie
  • Dynamiczny rozwój firmy Inter Cars S.A., której jesteśmy od wielu lat partnerem skłonił nas do zmiany dotychczasowej siedziby. Wybór nowej lokalizacji nie był przypadkowy. Szukaliśmy terenu dobrze skomunikowanego w atrakcyjnej cenie. Oferta Strefy Aktywności Gospodarczej oraz sprzyjający ...dalej 
  • Welmer jest firmą dostarczającą szereg rozwiązań dla przemysłu, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Misją firmy jest efektywna pomoc i wsparcie w realizowaniu projektu oraz serwisu. W codziennej pracy dbamy o dostarczenie naszym klientom usług, których efektem jest zwiększona ...dalej 

Zawierciański Park Przemysłowo - Technologiczny
ul. Technologiczna 15, 42-400 Zawiercie

tel.: +48 32 494 13 34
e-mail: biuro@park.zawiercie.eu

Deklaracja dostępności
Strona Zawierciańskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego - tereny inwestycyjne, dotacje unijne, innowacje, doradztwo, konsultacje.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna