Spotkanie Zawierciańskiego Forum Przedsiębiorców

Strona główna » Aktualności » Spotkanie Zawierciańskiego Forum Przedsiębiorców

wielkość tekstu: A | A | A

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością zapraszamy na kolejne spotkanie Zawierciańskiego Forum Przedsiębiorców, które odbędzie się 9 grudnia 2020 r. o godzinie 10.00 w formule online.

Na spotkanie zaprosiliśmy przedstawicieli ważnych instytucji działających na rzecz przedsiębiorców, którzy przedstawią dostępne formy wsparcia dla  biznesu. Udział w spotkaniu wezmą między innymi reprezentanci:

  • Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej,
  • Regionalnej Izby Gospodarczej,
  • Funduszu Górnośląskiego,
  • Urzędu Marszałkowskiego,
  • Firmy Connect Sp. z o.o.

Agencja Rozwoju Zawiercia przedstawi nowy projekt pn. Lokalne Centrum Kariery, który będzie wsparciem zarówno dla osób poszukujących pracy, jak i lokalnych pracodawców.

Przedstawimy Państwu również plan działań Zawierciańskiego Forum Przedsiębiorców w 2021 roku.

Zainteresowanych przedsiębiorców prosimy o potwierdzenie udziału poprzez przesłanie adresu email, na który zostanie odesłany link do spotkania. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Dyrektorem Agencji Rozwoju Zawiercia p. Katarzyną Mikułą tel. 882 406 550.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

czytano: 331 razy

autor: park.zawiercie.eu

data dodania: 2020-11-27 14:58:02

Zainwestowali w strefie
  • Dynamiczny rozwój firmy Inter Cars S.A., której jesteśmy od wielu lat partnerem skłonił nas do zmiany dotychczasowej siedziby. Wybór nowej lokalizacji nie był przypadkowy. Szukaliśmy terenu dobrze skomunikowanego w atrakcyjnej cenie. Oferta Strefy Aktywności Gospodarczej oraz sprzyjający ...dalej 
  • Welmer jest firmą dostarczającą szereg rozwiązań dla przemysłu, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Misją firmy jest efektywna pomoc i wsparcie w realizowaniu projektu oraz serwisu. W codziennej pracy dbamy o dostarczenie naszym klientom usług, których efektem jest zwiększona ...dalej 

Zawierciański Park Przemysłowo - Technologiczny
ul. Technologiczna 15, 42-400 Zawiercie

tel.: +48 32 494 13 34
e-mail: biuro@park.zawiercie.eu

Deklaracja dostępności
Strona Zawierciańskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego - tereny inwestycyjne, dotacje unijne, innowacje, doradztwo, konsultacje.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna