WAŻNA INFORMACJA - OZE

Strona główna » Aktualności » WAŻNA INFORMACJA - OZE

wielkość tekstu: A | A | A

16 października Krajowa Izba Odwoławcza oddaliła odwołanie jednego z Wykonawców uczestniczących w postępowaniu w ramach projektu pn.: Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w podregionie sosnowieckim – Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie”. 

W związku z powyższym przetarg zostanie w najbliższym czasie przekazany przez Miasto Zawiercie Prezesowi Urzędu Zamówień Publicznych do sprawdzenia.

Po pozytywnej weryfikacji nastąpi podpisanie umowy z Wykonawcą.

Informujemy również, że w związku z wykluczeniem Wykonawcy z części dotyczącej pomp ciepła w najbliższym czasie zostanie ogłoszony ponowny przetarg tylko na pompy ciepła.

O kolejnych krokach będziemy Państwa niezwłocznie informowali

czytano: 590 razy

autor: park.zawiercie.eu

data dodania: 2020-11-06 14:23:47

Zainwestowali w strefie
  • Dynamiczny rozwój firmy Inter Cars S.A., której jesteśmy od wielu lat partnerem skłonił nas do zmiany dotychczasowej siedziby. Wybór nowej lokalizacji nie był przypadkowy. Szukaliśmy terenu dobrze skomunikowanego w atrakcyjnej cenie. Oferta Strefy Aktywności Gospodarczej oraz sprzyjający ...dalej 
  • Welmer jest firmą dostarczającą szereg rozwiązań dla przemysłu, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Misją firmy jest efektywna pomoc i wsparcie w realizowaniu projektu oraz serwisu. W codziennej pracy dbamy o dostarczenie naszym klientom usług, których efektem jest zwiększona ...dalej 

Zawierciański Park Przemysłowo - Technologiczny
ul. Technologiczna 15, 42-400 Zawiercie

tel.: +48 32 494 13 34
e-mail: biuro@park.zawiercie.eu

Deklaracja dostępności
Strona Zawierciańskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego - tereny inwestycyjne, dotacje unijne, innowacje, doradztwo, konsultacje.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna