Atrakcyjne tereny inwestycyjne w dobrej lokalizacji wystawione na sprzedaż!

Strona główna » Aktualności » Atrakcyjne tereny inwestycyjne w dobrej lokalizacji wystawione na sprzedaż!

wielkość tekstu: A | A | A

14 października br, miasto Zawiercie ogłosiło przetarg na sprzedaż terenu inwestycyjnego o powierzchni liczącej 1,7767 ha położonego w bardzo atrakcyjnym miejscu przy ulicy Podmiejskiej tuż obok skrzyżowania  z ulicą Inwestycyjną.

Działki te są przeznaczone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako teren obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej. Nieruchomość ta posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, a w jej sąsiedztwie znajdują się dostępne media, czyli wodociąg, kanalizacja, gaz i energia elektryczna. Każdy oferent zainteresowany zakupem tej nieruchomości, musi złożyć swoją ofertę i wpłacić wadium w nieprzekraczalnym terminie do dnia 9 grudnia br, oraz zaoferować utworzenie co najmniej 10 nowych miejsc pracy  związanych z miejscem inwestycji na nieruchomości będącej przedmiotem przetargu. Oferent jest również zobowiązany do realizacji inwestycji na zakupionym terenie i uzyskania decyzji o pozwolenie na użytkowanie maksymalnie do 4 lat i 9 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego.

Więcej informacji dotyczącej ceny wywoławczej i warunków przetargu znajdą Państwo pod linkiem

https://zawiercie.bip.net.pl/?a=17173 . Serdecznie zapraszamy!

czytano: 337 razy

autor: park.zawiercie.eu

data dodania: 2020-10-19 09:26:55

Zainwestowali w strefie
  • Dynamiczny rozwój firmy Inter Cars S.A., której jesteśmy od wielu lat partnerem skłonił nas do zmiany dotychczasowej siedziby. Wybór nowej lokalizacji nie był przypadkowy. Szukaliśmy terenu dobrze skomunikowanego w atrakcyjnej cenie. Oferta Strefy Aktywności Gospodarczej oraz sprzyjający ...dalej 
  • Welmer jest firmą dostarczającą szereg rozwiązań dla przemysłu, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Misją firmy jest efektywna pomoc i wsparcie w realizowaniu projektu oraz serwisu. W codziennej pracy dbamy o dostarczenie naszym klientom usług, których efektem jest zwiększona ...dalej 

Zawierciański Park Przemysłowo - Technologiczny
ul. Technologiczna 15, 42-400 Zawiercie

tel.: +48 32 494 13 34
e-mail: biuro@park.zawiercie.eu

Deklaracja dostępności
Strona Zawierciańskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego - tereny inwestycyjne, dotacje unijne, innowacje, doradztwo, konsultacje.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna