Targi Lokali Użytkowych na ul. Marszałkowskiej w Zawierciu

Strona główna » Aktualności » Targi Lokali Użytkowych na ul. Marszałkowskiej w Zawierciu

wielkość tekstu: A | A | A

W sobotę 17 października, zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie w Zawierciu. To spotkanie dla wszystkich ludzi biznesu, przedsiębiorców i działaczy organizacji pozarządowych z terenu Zawiercia, powiatu i całego województwa.

Targi Lokali będą świetną okazją do zaprezentowania perspektyw rozwoju tego obszaru – kiedyś zaniedbanego, zapomnianego, a dzisiaj coraz prężniej rozwijającego się w procesie rewitalizacji. Rewitalizacja dawnych społecznych i handlowych ulic to obecnie coraz mocniejszy trend w inwestycjach. Rynek nieruchomości dynamicznie się zmienia, a takie miejsca jak Marszałkowska – w wielu miastach odzyskują dawny blask. Taki pomysł mamy też tutaj. Chcemy o nim więcej opowiedzieć.

17 października od godz. 10:00 czekamy na Was na ul. Marszałkowskiej 29 na Osiedlu Stary Rynek w Zawierciu. Do Waszej dyspozycji będą prawie wszystkie dostępne wolne lokale na ul. Marszałkowskiej. To okazja, aby realnie ocenić stan ich techniczny, porozmawiać, zaczerpnąć informacji i wymienić się doświadczeniami. Korzyści z wynajęcia tu lokalu to przede wszystkim przystępna cena, ulgi dla organizacji i dla rozpoczynających działalność. Podczas spotkania, chcemy obalić mity i stereotypy na temat Marszałkowskiej.

Organizatorami wydarzenia są Referat Rewitalizacji UM Zawiercie oraz Agencja Rozwoju Zawiercia. Przez cały czas trwania Targów, będą do Państwa dyspozycji. Chcemy podzielić się z Wami naszą historią, planami i realnymi działaniami, które już tu realizujemy.

W związku z nowymi przepisami, targi będą organizowane w ścisłym reżimie sanitarnym. Prosimy o noszenie maseczek i pamiętaniu o dezynfekcji. Większa część wydarzenia odbędzie się na świeżym powietrzu.

Akcjami towarzyszącymi będą: Zawierciańska Wymiana Książek, projekt „Zawierciańska Jesień Literacka”, a także mini koncert plenerowy z okazji otwarcia Bram Artystycznych – nowych murali pod adresami Marszałkowska 8-10 i 22. O muzyczną oprawę zadba Bartłomiej Mechanik Chyla, w swoim solowym koncercie w bramie 8-10.

Zapraszamy na nasze strony na FB: Referat Rewitalizacji Zawiercie, Marszałkowska, Agencja Rozwoju Zawiercia, Jura24

czytano: 226 razy

autor: park.zawiercie.eu

data dodania: 2020-10-13 10:07:34

Zainwestowali w strefie
  • Dynamiczny rozwój firmy Inter Cars S.A., której jesteśmy od wielu lat partnerem skłonił nas do zmiany dotychczasowej siedziby. Wybór nowej lokalizacji nie był przypadkowy. Szukaliśmy terenu dobrze skomunikowanego w atrakcyjnej cenie. Oferta Strefy Aktywności Gospodarczej oraz sprzyjający ...dalej 
  • Welmer jest firmą dostarczającą szereg rozwiązań dla przemysłu, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Misją firmy jest efektywna pomoc i wsparcie w realizowaniu projektu oraz serwisu. W codziennej pracy dbamy o dostarczenie naszym klientom usług, których efektem jest zwiększona ...dalej 

Zawierciański Park Przemysłowo - Technologiczny
ul. Technologiczna 15, 42-400 Zawiercie

tel.: +48 32 494 13 34
e-mail: biuro@park.zawiercie.eu

Deklaracja dostępności
Strona Zawierciańskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego - tereny inwestycyjne, dotacje unijne, innowacje, doradztwo, konsultacje.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna