Odnawialne źródła energii - inforamacja

Strona główna » Aktualności » Odnawialne źródła energii - inforamacja

wielkość tekstu: A | A | A

Uwaga❗️

➡️ Informacja dla Mieszkańców Miasto Zawiercie, którzy uczestniczą w projekcie dotyczącym dofinansowania instalacji odnawialnych źródeł energii

???? W ramach projektu dotyczącego instalacji odnawialnych źródeł energii dokonano wyboru wykonawców, którzy zajmą się dostawą i montażem instalacji OZE. Zanim Gmina przystąpi do podpisywania umów, zamówienie zostanie sprawdzone przez Urząd Zamówień Publicznych.

???? Wykonawcom, których oferty nie zostały wybrane, przysługiwało prawo wniesienia odwołania dotyczącego tego rozstrzygnięcia, z którego skorzystały.

???? Odwołania rozpatruje Krajowa Izba Odwoławcza. Niestety ze względu na panującą pandemię COVID‑19 Krajowa Izba Odwoławcza czasowo zawiesiła orzekanie, natomiast po jego wznowieniu sprawy będą rozpatrywane zgodnie z kolejnością wpływu.

???? To sprawia, że w tej chwili nie możemy ustalić daty podpisania umowy z wykonawcą/wykonawcami, co jest konieczne do rozpoczęcia montażu instalacji. Dlatego realizacja projektu wydłuży się poza rok 2020.

???? Wszystkie deklaracje i umowy z mieszkańcami są ważne, nie musicie Państwo wykonywać żadnych kroków, składać żadnych dodatkowych pism.

???? O kolejnych wydarzeniach będziemy informować Państwa na bieżąco.

czytano: 1171 razy

autor: park.zawiercie.eu

data dodania: 2020-05-18 08:53:41

Zainwestowali w strefie
  • Dynamiczny rozwój firmy Inter Cars S.A., której jesteśmy od wielu lat partnerem skłonił nas do zmiany dotychczasowej siedziby. Wybór nowej lokalizacji nie był przypadkowy. Szukaliśmy terenu dobrze skomunikowanego w atrakcyjnej cenie. Oferta Strefy Aktywności Gospodarczej oraz sprzyjający ...dalej 
  • Welmer jest firmą dostarczającą szereg rozwiązań dla przemysłu, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Misją firmy jest efektywna pomoc i wsparcie w realizowaniu projektu oraz serwisu. W codziennej pracy dbamy o dostarczenie naszym klientom usług, których efektem jest zwiększona ...dalej 

Zawierciański Park Przemysłowo - Technologiczny
ul. Technologiczna 15, 42-400 Zawiercie

tel.: +48 32 494 13 34
e-mail: biuro@park.zawiercie.eu

Deklaracja dostępności
Strona Zawierciańskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego - tereny inwestycyjne, dotacje unijne, innowacje, doradztwo, konsultacje.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna