Zapraszamy na warsztaty architektoniczno-urbanistyczno-ekonomiczne

Strona główna » Aktualności » Zapraszamy na warsztaty architektoniczno-urbanistyczno-ekonomiczne

wielkość tekstu: A | A | A

Agencja Rozwoju Zawiercia zaprasza na warsztaty  pn. „ Multimedialne warsztaty architektoniczno-urbanistyczno-ekonomiczne typu Charrette z wykorzystaniem technologii 3D”.

Warsztaty odbędą się w siedzibie Zawierciańskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego w Zawierciu, przy ul. Technologicznej 15 z wykorzystaniem potencjału laboratorium  ZPPT.

Aby wziąć udział w warsztatach należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go mailowo na adres: j.wesolowska@zawiercie.eu do dnia 17 października 2017r.

Organizator jednocześnie informuje, iż termin warsztatów zostanie ustalony w dogodnym dla Państwa terminie pod warunkiem potwierdzenia udziału za pomocą formularza zgłoszeniowego 8 uczestników.

czytano: 233 razy

autor: park.zawiercie.eu

data dodania: 2017-10-05 10:20:44

Zainwestowali w strefie
  • ALURON otrzymał kolejne zezwolenie na rozbudowę zakładu produkcyjnego znajdującego się w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej położonej na terenie SAG w Zawierciu. Tym razem jest to budowa nowej hali produkcyjnej oraz najnowszej generacji lakierni pionowej do malowania profili ...dalej 
  • Otwarty we wrześniu ubiegłego roku zakład produkcyjny firmy Promar, powstały w strefie aktywności gospodarczej w Zawierciu, to jedna z największych inwestycji firmy w ostatnich latach. Została ona zrealizowana w bardzo szybkim tempie. Dzięki doskonałej współpracy z władzami miasta ...dalej 
  • Dynamiczny rozwój firmy Inter Cars S.A., której jesteśmy od wielu lat partnerem skłonił nas do zmiany dotychczasowej siedziby. Wybór nowej lokalizacji nie był przypadkowy. Szukaliśmy terenu dobrze skomunikowanego w atrakcyjnej cenie. Oferta Strefy Aktywności Gospodarczej oraz sprzyjający ...dalej 

Zawierciański Park Przemysłowo - Technologiczny
ul. Technologiczna 15, 42-400 Zawiercie

tel.: +48 32 494 13 33; +48 32 494 13 34
e-mail: biuro@park.zawiercie.eu

Strona Zawierciańskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego - tereny inwestycyjne, dotacje unijne, innowacje, doradztwo, konsultacje.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna